Broušené kameny

Dostupné šperkové kameny v této kategorii vyfiltrujete zaškrtnutím políčka "NA SKLADĚ" v modrém poli. Zde si můžete zvolit i cenové rozpětí. Pokud je drahokam, který vás zaujal již nedostupný, rádi vám zpracujeme podobný. Pokud jste nenašli kámen dle své představy, napište nám, pokusíme se pro vás tuto surovinu obstarat: POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ.

Vyberte si z naší nabídky broušené přírodní drahé kameny do šperku nebo do sbírky. Šperkové kameny, krystaly, minerály broušené i surové. Služby broušení na zakázku. Tradiční řemeslo, ruční práce s důrazem na kvalitu výrobků. Specializujeme se na vzácné raritní drahokamy pro zlatníky, šperkaře, pro náročné sběratele i pro zájemce o alternativní investice.

Broušené kameny nebo šperky s drahými kameny, jako dar k vzácné příležitosti, pokud chcete překvapit něčím neobyčejným. Narozeniny, výročí, významné životní události: zásnuby, maturita, promoce, ocenění zásluh firemních zaměstnanců a podobně. Ocenění vlastního úspěchu..kámen pro radost, pro potěšení. Přečtěte si náš článek na blogu, krátké zamyšlení na téma "Drahé kameny, šperky". Objevujte nové broušené kameny z české dílny. 

 

Stránka 1 z 7 - 338 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 338 položek celkem