• 1 z 20
 

Imperial citrín 8,91ct

 

Broušený citrín z naší kamenářské dílny byl původně surový uštíplý krystal. Drahokam byl čistý, měl krásnou sytě zlatavou barvu, měl potenciál pro budoucí klenot. Citrín se tedy zpracoval do podoby současného výbrusu "trilion" a získal tak klenotnickou kvalitu. Přírodní kámen syté medové žluto-zlatavé barvy s krásnou brilancí je možné zasadit jako solitér do prstenu, náhrdelníku nebo přívěsku. Šperky s citrínem jsou povzbuzující, radostné a harmonické.

0qpa VIDEO ZDE

Pravý citrín můžeme zařadit mezi významné drahokamy, je vzácný a ceněný. Přečtěte si článek o citrínech s ukázkou naší zakázkové tvorby. 

Pokud je drahokam prodaný, nezoufejte, můžeme vám zpracovat podobný. Možno i kámen v jiném rozměru. Napište nám dotaz, rádi vám zašleme cenovou nabídku.    

Dostupnost Prodáno
0 Kč
Kód produktu 0210
Kategorie Citrín
Položka byla vyprodána...
 

Broušený citrín z naší kamenářské dílny byl původně surový uštíplý krystal. Drahokam byl čistý, měl krásnou sytě zlatavou barvu, měl potenciál pro budoucí klenot. Citrín se tedy zpracoval do podoby současného výbrusu "trilion" a získal tak klenotnickou kvalitu. Přírodní kámen syté medové žluto-zlatavé barvy s krásnou brilancí je možné zasadit jako solitér do prstenu, náhrdelníku nebo přívěsku. Šperky s citrínem jsou povzbuzující, radostné a harmonické. Pravý citrín můžeme zařadit mezi významné drahokamy, je vzácný a ceněný. Přečtěte si článek o citrínech s ukázkou naší zakázkové tvorby. 

PŘÍRODNÍ DRAHÝ KÁMEN: křemen, varieta CITRÍN


ROZMĚRY: 14,4x13,4mm
VÁHA: 8,91ct
BRUS: trilion
BARVA: imperiální, sytá medová žluto-zlatá
ČISTOTA: VVS, téměř čistý
TVRDOST: 7Mohs.st, tvrdý šperkový kámen
ÚPRAVY: žádné 
NALEZIŠTĚ: Zambie, Afrika

K drahokamu je možné nechat navrhnout šperk od našeho zlatníka.
Kámen má svůj certifikát původu.

Přednosti:

  • luxusní top barva
  • krásná brilance
  • neobvyklý autorský brus
  • ručně broušený kámen z naší dílny
  • tvrdý kámen do šperku
  • originální, netuctový, pouze jeden
  • malé umělecké dílo s trvalou hodnotou