• 1 z 5
 

Čistý jemně zbarvený šperkový růženín z Mosambiku 9,79ct

 

Stejně jako křišťál, citrín, ametyst nebo záhněda, také RŮŽENÍN, barevná odrůda křemene je velmi oblíbený minerál. V čisté drahokamové kvalitě se nachází velice zřídka a jako zasazený šperkový kámen ho lze zahlédnout jen výjimečně. Tento růženín je vybroušený z transparentní kusové suroviny původem z Mosambiku. Kámen jsme zpracovali jako solitér ve tvaru oktagonu. Jemná růžová barva, typická nepatrná mlhovina, precizní brus a pěkná brilance kámen předurčuje k zasazení do originálního šperku...prstenu, náhrdelníku nebo přívěsku. Růženín má uklidňující blahodárné účinky pro oko i pro duši.

0qpa VIDEO ZDE

Pokud je drahokam prodaný, nezoufejte, můžeme vám zpracovat podobný. Možno i kámen v jiném rozměru. Napište nám dotaz, rádi vám zašleme cenovou nabídku.  

Dostupnost Prodáno
0 Kč
Kód produktu 0187
Kategorie Růženín
Položka byla vyprodána...
 

Stejně jako křišťál, citrín, ametyst nebo záhněda, také RŮŽENÍN, barevná odrůda křemene je velmi oblíbený minerál. V čisté drahokamové kvalitě se nachází velice zřídka a jako zasazený šperkový kámen ho lze zahlédnout jen výjimečně. Tento růženín je vybroušený z transparentní kusové suroviny původem z Mosambiku. Kámen jsme zpracovali jako solitér ve tvaru oktagonu. Jemná růžová barva, typická nepatrná mlhovina, precizní brus a pěkná brilance kámen předurčuje k zasazení do originálního šperku...prstenu, náhrdelníku nebo přívěsku. Růženín má uklidňující blahodárné účinky pro oko i pro duši.

PŘÍRODNÍ DRAHÝ KÁMEN: křemen, varieta RŮŽENÍN

ROZMĚR: 13,9x12mm
VÁHA: 9,79ct
BRUS: oktagon radiant
BARVA: jemná světle růžová 
ČISTOTA: IF, jasně průhledný, jemný hedvábný charakter typický pro růženín
TVRDOST: 7 Mohs.st, tvrdý šperkový kámen
ÚPRAVY: žádné
NALEZIŠTĚ: Mosambik, Afrika

K růženínu je možné nechat navrhnout šperk. 
Kámen má svůj certifikát původu.

Přednosti:

  • vzácný transparentní-průhledný růženín
  • jemná barva
  • precizní zpracování z naší dílny
  • originální, netuctový, pouze jeden
  • trvalá hodnota